Jump to content

drugi serwer tylko z pvp?


Recommended Posts

Siema

Czy jest wola polityczna aby zrobić drugi serwer który progresem szedłby razem z voltarusem jednak byłby to serwer tylko pvp z cross-realm arenami i bg?

Widzę tu pewną niszę którą mógłby wypełnić właśnie sunwell, ponieważ taką rozgrywkę umożliwia jedynie realm blackrock na warmane. Gram tam od kilku miesięcy i wielu ludzi narzeka na to że połowa ludzi ma szmurny (część pewnie kupiona) no a sama rozgrywka ciągle w wrath sezonie na bisowych postaciach staje się zwyczajnie nudna.

A taki realm w ramach sunwella byłby czymś zupełnie innym. Ciągła rotacja sezonów bez p2w. Myślę że taka koncepcja mogłaby przyciągnąć wielu graczy i nie zraziłyby ich (przynajmniej na początku) quality skrypty.

No bo teraz powiedzcie mi co ma zrobić taki tryhard jak ja, który gra jedną postacią i po tych Waszych wszystkich serwerach ma 4 shamanów, mam robić 5 na voltarusie po to żeby serwer po roku znowu zdechł?

Jeśli chodzi o sam realm blackrock to utrzymuje on stale 1,5 do 2k online (przypominam że jest to serwer gdzie można grać tylko pvp). Czy sunwellowy odpowiednik mógłby liczyć na podobny online - nie wiem.

Być może otwarcie takiego serwera byłby sposobem na uporanie się z problemem umierającego pvp na sunwellu w okolicach sezonów rele/wrath i okazją do powiększenia community co w perspektywie otwierania pand może być ważne.

Dzięki za przeczytanie posta i pozdro.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...