Jump to content

nicknick

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About nicknick

 • Rank
  Murloc
 1. nicknick

  Który serwer?

  Nie wiem czy jest jeszcze jakikolwiek sens komentować administracje i ich działania. Z tego co rozmawiałem z zagranicznymi graczami to nie maja zamiaru nigdy więcej wracać ani grać na sunwellu są zrażeni do gry tutaj. Co do graczy z Polski to każdy wie jak to wygląda. Też nie ma sensu komentować. Dobrze, że administracja wrzuciła postacie z fero żeby poprawić kulture gry :D Tak poza tym w ally rozpadła się gildia immersion w której mogli grać zagraniczni gracze. Nie ma już żadnej która robi pełne icc 25 i zrzesza zagranicznych graczy. Zostały dwie polskie które robią te 10+ bossów na icc 25hc z czego połowa jednej jest już wystawiona na sprzedaż (ta która dostała darmowe postacie z fero). Niektórzy czekają tylko do końca sezonu.
 2. nicknick

  Który serwer?

  Administracja tutejsza jest uważana za "taką sobie" . Ich dziwne decyzje (pewnie często podyktowane złotówkami) psują/popsuły serwer. Choć na tą chwilę to już musztarda po obiedzie. Jeszcze dochodzi ta wojenka z adminem który reklamował serwer za granicą. Obecnie chyba nikt już nie zajmuje się reklamą żeby zachęcić międzynarodowych graczy a serwer ma łatkę "polskiego serwera" i taką łatkę będzie bardzo trudno odkleić. Ang miał być międzynarodowym serwerem a został "spolszczony" i jest uważany za polski co samo z siebie bardzo zmniejsza liczbę graczy. Zagraniczni gracze narzekali na grę tutaj. Obecnie serwer jest w stanie wegetatywnym. Wszędzie te same nicki a ze względu na niski online po prostu nudzi zabawa "wśród tych samych". U konkurencji na serwerze jest 10x tyle graczy więc nawet niekończący się woltk tak nie doskwiera. Zawsze możesz pograć z innymi. Spróbuj na sunwellu pograć BG albo areny z innymi/na innych graczy albo zmienić gildię (jeżeli jesteś w jakiejś na poziomie). Nie jestem pewien czy reset serwera coś zmieni bez "odklejenia łatki". Zmiana nazwy na TOD chyba dużo nie da A samo zaczynanie gry na świeżym realmie z wiedzą, że administracja często zmienia decyzje też jakoś nie zachęca. I tak po jakimś czasie wrzuciliby chary z Ang tak jak to miało miejsce z postaciami z feronisa więc po co ubierać MoP raczej nigdy nie zagości na sunwellu. To jest podstawka + 4 dodatki do zrobienia. Bez kapitału i ludzi do pracy (a oni coś z tego muszą mieć) raczej trudne do zrobienia. A przecież nikt nie będzie sie tyle męczył wiedząc, że jest to nieekonomiczne (będzie grała mała grupa graczy głównie z jednego kraju).
 3. nicknick

  Który serwer?

  1. Ang to Woltk (jeszcze zyje). Night - TBC - nie żyje. Wyłączyli nawet powiadomienia o ilości graczy. 2. Jeden jeszcze żyje. Drugi nie. 3. Oba są międzynarodowe. 4. Na Ang bo jeszcze żyje. A tak na prawde nie wiem czy jest jakikolwiek sens zaczynac tutaj może jak nastąpi reset Ang to miałoby to sens. Problemw tym, że serwer ma słabą/złą reputacje i gracze omijają sunwell. Ogrom poszedł do konkurencji. 5. Zamknęli bo umarł. Wszyscy poszli na Ang. 6. Inne dodatki. TBC jest starszym. Zostaje ci tylko jeden serwer do wyboru ale trzeba się liczyć z mała ilością graczy. Przeważnie około 1k i wysokim progiem wejścia do prawdziwej gry.
 4. nicknick

  Język polski na raidach.

  Sprzed chwili na globalnym. Na raidach podobnie. Nie wazne.
 5. nicknick

  Język polski na raidach.

  Jak to jest z językiem polskim na PUGowych raidach? Czy można używać na raidzie i czy przekleństwa są dozwolnoe. Od jakiegoś czasu. Chyba od momentu wrzucenia charów z feronisa tego typu raidy wyglądają jak chlew.
×
×
 • Create New...