Jump to content

agromachin3

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About agromachin3

 • Rank
  Murloc

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. agromachin3

  83. Iwowl

  Topic name: [Report] Iwowl Topic content: Ninjalooted Your name - Nevergiveyup Reported player's name - Iwowl Date - 15.05.2020 Rule that was broken - Ninjalooted / no response to execute master loter obligation Description - Today on voa droped pvp waist ( [Furious Gladiator's Cord of Dominance])from emalton, ML get ittem to bag and go AFK after kill second boss. Evidence -
 2. agromachin3

  O co tu chodzi?

  Kill z angra gdzie juz ludzie są poubierani w hceki z icc25 kill z frostholda biednych ludzikow z niebieskimi itemami plus slabymi itemami z naxa
 3. agromachin3

  WTS potion of speed

  no thx
 4. agromachin3

  nie moge wrocic do wioski

  Ticket musisz napisac z menu help request (taki czerwony znaczek zapytania)
 5. agromachin3

  Frosthold Teaser & Some Informations.

  are you planning to transfer characters from aghartar?
 6. agromachin3

  Spiryt que

  How many spell power get self from 100 spiryt ?
 7. agromachin3

  Mało fps w fhd ultra

  Wie ktoś może w czym jest problem bo mam podstarzały w miare mocny komputer a na rajdach czy w dalaranie fpsy potrafią mi spaść poniżej 30fps. Gram na legalu w nowsze i bardziej wymagające gry na najwyższych ustawieniach graficznych ale tam nie mam żadnych problemów z fpsami. Nic mi się nie grzeje wszystko działa bardzo stabilnie, dyski twarde są jak nowe a komputer czasami był nie wyłączany po pare tygodni i nic się z nim nigdy nie działo. Wszystko działa w stokowych ustawieniach tylko karta przeszła undervolting ale nie będe się tu rozpisywał po co Konfiguracja kompa jest następująca: Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601 SP1 Intel Core i7-2600 4x3400Mhz Sapphire RX 480 Nitro OC 8GB DDR3 SDRAM 16GB Dysk SSD 120GB - system Dysk Seagate 500GB - reszta Chiftec NITRO 88+ 750W Zasilacz z białej listy. Tu machnięte na szybko jakieś benchmarki jakie miałem na kompie. Jak ktoś miał podobny problem i się z nim uporał to zapraszam to udzielenia się w tym poście. Pozdrawiam!
 8. agromachin3

  Problem z realmlistem

  Próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer?
 9. agromachin3

  Czat w grze

  Już sobie poradziłem. Stary system z /trade /lfg /guar itp, był lepszy bo takiego syfu nie było jak teraz. Co to w ogóle za pojebany pomysł robić jeden kanał do wszystkiego? Nawet śmieci się segreguje Sunwell chyba cofnął się w czasie albo w rozwoju. Kibel straszny.
 10. agromachin3

  Czat w grze

  Mam problem, chyba nie widzę czatu albo tak mało się pisze na /lfg /world /guar itp. Jakie są czaty aktualnie?
 11. To fajnie. Ubija już jakaś polska gildia lk25hc?
 12. Witam, da radę przenieść postać z fero na ten 2 serwer? Dawno nie grałem a chciałbym zobaczyć ile mam fpsów w dala na nowym pc. Ewentualnie przygarne byle co aby było to wylogowane w dala. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...