Jump to content
Knaboo

Pomocna dłoń dla Feronis? Czy to Wam się opłaca?

Recommended Posts

Senat    9
On 1/27/2019 at 9:51 PM, Bogumil said:

Mogły by być takie transfery, ale tylko jak będą dostępne za jakieś 2000sc, bo to troche nie fair w stosunku do graczy którzy nie mieli styczności z feronisem.

Czemu nie fair? Ludzie na feronisie poświęcili kupę czasu na dopieszczanie postaci, nie spadły one z nieba xd
No poza transferami, ale szczerze postacie były na poziomie rhc jeśli mnie pamięć nie myli

Edited by Senat
  • Like it! 3

oktan    2

Panie i panowie, nie spierajcie się w kwestii fair i nie fair, to administracja zdecyduje. My liczymy na ich dobry gest. Pokażmy, że nie ma tutaj tej toksycznej społeczności. 👍

• Like it! 1

cordarone    1
2 hours ago, oktan said:

Panie i panowie, nie spierajcie się w kwestii fair i nie fair, to administracja zdecyduje. My liczymy na ich dobry gest. Pokażmy, że nie ma tutaj tej toksycznej społeczności. 👍

No trzymajcie mnie bo zaraz kogoś rozstrzelam. Przeczytaj to co napisałeś i się zastanów.... postacie na feronisie nie dostaliśmy gratis i tak samo nikt ich za darmo nie ubierał. Duża ilość graczy straciła setki godzin jak nie tysiące przed komputerem żeby dopieścić mainy i alty. Toksyczna społeczność administracja tak czy siak sama sobie stworzyła.

• Like it! 1

Bogumil    14

To był prywatny realm 😆 graliście tam na własną odpowiedzialność, wcześniej czy później musiał upaść,  Bez przesady jak upadnie ang to chyba nie będziemy płakać żeby "oddali nam nasz cenny czas" 🤣

• Dislike 6
  • Confused 1

Dedal    9
3 hours ago, Bogumil said:

To był prywatny realm 😆 graliście tam na własną odpowiedzialność, wcześniej czy później musiał upaść,  Bez przesady jak upadnie ang to chyba nie będziemy płakać żeby "oddali nam nasz cenny czas" 🤣

No, no. Jak powstanie kolejny realm wotlk an sunwellu to porozmawiamy. A teraz idź być fajny gdzie indziej trollu. Po historii postów na twoim profilu wiadomo z kim się ma do czynienia.

Cevillus    8

Raphael pisał, że chce żeby minęło kilka resetów id, żeby poziom gearu się w miarę wyrównał. Ja osobiście bym poszedł jeszcze trochę dalej i zrobił transfery po pierwszym sezonie wrath. Niech gracze Angra dograją sezon w takim układzie jak teraz. Gdyby nagle w trakcie sezonu doszło dużo ubranych postaci na areny, to mogły by się pojawić kwasy. Tyle czekamy to jeszcze trochę wytrzymamy 😀

• Like it! 4

Dedal    9
6 hours ago, Cevillus said:

Raphael pisał, że chce żeby minęło kilka resetów id, żeby poziom gearu się w miarę wyrównał. Ja osobiście bym poszedł jeszcze trochę dalej i zrobił transfery po pierwszym sezonie wrath. Niech gracze Angra dograją sezon w takim układzie jak teraz. Gdyby nagle w trakcie sezonu doszło dużo ubranych postaci na areny, to mogły by się pojawić kwasy. Tyle czekamy to jeszcze trochę wytrzymamy 😀

Widzę że mamy nowego członka administracji... Czytaj że zrozumieniem. Pisał też że są inne opcje. 

Knaboo    8

Podjąłem się tej prośby transferów nie wiedząc ile razy było to poruszane. Chciałem na FB pokazać jak wiele ludzi liczy na takie wsparcie, ale zostałem za to uciszony. Zaskakuje mnie, że ludzie, którym na transferach nie zależy się wypowiadają, ale to dobrze, bo podbijają temat. ^^ Widzę, że wiele z Was mówi o poświęconym czasie, ale zapominacie o poświęconych również pieniądzach :) za czasów Feronis SC już funkcjonowało i to bardzo dobrze. Sam kupiłem kilka postaci :) a teraz? Wywaliłem SC na realm, który teraz nie ma wsparcia :/ Trzeba pamiętać, że gracze z Feronis też mają pieniądze i też by ich używali, ale na swoich postaciach, na których poświęcili już czas i czasem pieniądze.

Raphael    597

Odnośnie wcześniejszych moich wypowiedzi, jeśli ktoś nie czytał discorda wklejam informacje gdzie jest wzmianka o ankiecie w której pojawi się temat feronisa.

@here 
Today, from 22:00 (CET), individual tabs from the Store will be turned off (for the duration of testing).

Within a few weeks, 3 following surveys will appear: general one about Sunwell, about Nightbane, and about WotLK (Angrathar and Feronis).

• Like it! 3
  • Thanks 1
  • Good! 1

Knaboo    8

Czy mógłbyś tutaj wyjaśnić, napisać coś więcej lub chociaż podać jakiś odnośnik, który powie trochę więcej? Szczerze mówiąc ta informacja mi mówi jedynie o tym, że będą jakieś działania dotyczące Feronis. Chciałbym móc śledzić sprawę nawet, jeśli się nie powiedzie.

PS. Bardzo dziękuję za odpowiedź w tym temacie. Dobrze wiedzieć, że jednak nie jesteśmy pozostawieni sami sobie bez odzewu :) Pozdrawiam.

• Like it! 1