Jump to content
Knaboo

Pomocna dłoń dla Feronis? Czy to Wam się opłaca?

Recommended Posts

Knaboo    8

Witam wszystkich, a przede wszystkim Ciebie @MrCulé.
Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy było to dawno (i nieprawda) na Forum Feronis. Rozmowa zakończyła tak jak się zakończyła więc nie wracajmy do tematu, bo to stare dzieje. Jak się domyślam, choć mogę się mylić, jesteśmy w podobnym wieku więc porozmawiajmy jak dorośli :) 
Tworzę ten post, aby Wam zaproponować większą ilość graczy online poprzez powrót graczy, którzy w bardzo dużym stopniu pomogli Wam wypromować serwer i odkupienie win (bez urazy, nie wiedziałem jak to ładnie ująć) - graczy z Feronis. Zapytajcie się siebie sami czy teraz Wam się opłaca trzymać jeszcze ten realm. Być może lepszą opcją będzie propozycja transferu postaci z Feronis na Angrathar starym graczom. Myślę, że wielu z nich by się skusiło na taką opcję nawet gdyby transfer zawierałby tylko: 80ty lv, 2k gearu (jakieś zielone śmietki), 1-3k golda, jedną profesję i plecaki - oczywiście to już byście ustalili sobie sami jednak myślę, że taka pomocna dłoń do tych, którzy poczuli się porzuceni naprawiłaby wasze relacje i zwiększyła popularność serwera. 
Marzeniem takiego gracza na pewno byłoby: 80ty, dualspec, 2 profki, mounty, achivy i gold na start. 
Piszę to, bo sam bym się skusił na taką opcję, gdyż mam już swoje lata i średnio chce mi się expić po raz ęty postać (1szy raz na moltenie, 2gi na Sunwellu, 3ci na obecnym Sunwellu, 4ty na Warmane, 5ty znów tutaj - nie liczyłem altów, a zawsze było ich przynajmniej 2). Tak więc po tak długim czasie gry na wotlk jednak chciałoby się wrócić do polskiego Sunwella, bo jest topowy. Grałem tu w trudnych momentach starego Sunwella i w trudnych momentach waszego nowego Sunwella.
Zastanówcie się, bardzo Was o to proszę, bo takich jak ja byłoby wielu, a wieść na pewno rozeszłaby się szybko.
Pozdrawiam, Knaboo!

• Like it! 2
  • Dislike 2
  • Haha 1

Knaboo    8

PS. Proszę nie zamykać przedwcześnie tematu, bo chciałbym konstruktywnie podyskutować przedstawiając stronę graczy :)

• Dislike 1

Knaboo    8

Spoko :) rozumiem i mi to nie przeszkadza, jeśli się $ $ $ liczą :) Skoro tak to dlaczego nie chcą ich więcej? Przecież to jest oczywiste:
powrót graczy z Feronis = zwiększona populacja servera = zwiększona popularność = większa reklama = większy napływ zagranicznych graczy = więcej hasju ;)

Po prostu trzeba popatrzeć 3, a nie 2 kroki dalej ;)
Zauważyłem, że administracja tak jakby się obraziła na ludzi z Feronis, ale to nie nasza wina i trochę tego nie rozumiem, bo my chcemy grać u Was, ale perspektywa wbijania 4-5 80tek od zera trochę przeraża :/ Ci co chcieli grać grali do oporu, aż przestało mieć to sens, bo jaki jest sens zbierania pugu na cokolwiek więcej niż 1,5h?

Też bardzo nieładne zachowanie na FB za zbanowanie mnie, gdy chciałem Wam pokazać jak dużo ludzi potrzebuje Waszego wsparcia i jak wielu z Nas chce grać na tym serwerze. Ciągle wierze, że możemy się dogadać, bo to byłby dla Was naprawdę dobry ruch. Chyba Wam zależy na popularności serwera? :)

Edited by Knaboo
  • Like it! 1

Keynn    13

Ale zdajesz sobie sprawe, ze Ci co uciekli z feronis graja teraz na angratharze i na palcach jednej reki mozesz policzyc ile % populacji feronisa calkowicie przestalo grac na sunwellu?
Temat transferu byl juz z 15 razy poruszany i za kazdym razem byl odrzucany, nie wiem po co dalej probujesz.

No i jakby co to cule nie zajmuje sie juz serwerem wiec oznaczanie go xd

Edited by Keynn

Cevillus    8

Cześć

Cieszę się, że pojawił się kolejny temat dotyczący transferów, bo ciągle mam nadzieję, że sprawa nie umarła. Jak wiadomo doszło już do zrównania contentu (prawie) na Angratharze i Feronisie. Początkowo był to termin, kiedy miały zostać przeprowadzone transfery. Było to zanim jeszcze MrCule pokłócił się z polskim community i oświadczył, że transferów nie będzie. Czemu by nie wrócić do tego pomysłu ? W jednym z poprzednich postów padł argument, że transfery nie zwiększą znacząco online. Uważam, że jest inaczej. Pamiętam czasy gdy na Feronisie grało naraz 2k osób, a na Angratharze ok. 5k, czyli mniej więcej tyle co teraz w najlepszych momentach. To daje razem 7k online w obrębie dodatku wotlk. Myślę, że robiąc transfery Angrathar mógłby wybić się na 6k+. To prawda, że spora część graczy Feronisa przeniosła się na Angrathar, ale jest też część graczy takich jak ja, którzy po wyludnieniu serwera zawiesili grę. Jestem typem gracza, który gra zawsze jedną postacią, nie robię miliona altów. Staram się zawsze zrobić wszystkie achievy/repy, i w związku z tym własna postać ma dla mnie inną wartość niż wartość itemów w które jest ubrana. Jednym z kontrargumentów jaki padał przeciwko transferom było to, że zostanie to źle odebrane przez społeczność nie związaną z Feronisem. Myślę, że mogło to mieć znaczenie w fazie gdy Angrathar był serwerem progresywnym. Teraz gdy wchodzi w fazę neverending wotlk ta sprawa traci na znaczeniu. Gracze prędzej ucieszą się z dodatkowych kompanów na rhc, bg, areny niż będą źli z powodu dodatkowej konkurencji. Zresztą takie rzeczy są robione nawet na serwerach oficjalnych. Serwery, na których wieje pustkami są łączone z innymi i wszyscy na tym korzystają. Mówiło się też o tym, że transfery spowodują zwiększoną podaż postaci na serwisach aukcyjnych, dlatego ograniczył bym się do możliwości transferu jednej postaci w obrębie jednego konta (w ramach jednego konta przenoszę postać z jednego realmu na drugi, bez akcji z przenoszeniem na puste konta itd.) Pozdrawiam :) 

Edit: Zapomniałem o sprawie najważniejszej. Podaż postaci można by również ograniczyć wprowadzając transfer jako usługę premium (nie tanią), żeby taki potencjalny handlarz zastanowił się czy opłaca się robić transfer żeby tylko sprzedać postać

Edited by Cevillus
  • Like it! 2
  • Confused 2

Iamthedoll    21

Wy jeszcze nie zrozumieliście czemu administracja nie chce wprowadzić transferów?

Polskie community jest niestety bardzo charakterystyczne. Toksyczne. Po co na realm, na którym już teraz zaczyna widać sporo przejawów cebulaczkowości i czystego sku*wysyństwa wprowadzać jeszcze więcej tego typu ludzi (podludzi?)? Administracja pośrednio przesiała społeczność sunwella takim zabiegiem. Komu zależało na grze - niestety musiał zrobić nową postać i zacząć od początku. Tym którym nie zależało, a na wowa wchodził tylko pieprzyć głupoty na worldzie, po prostu nie chciało się zaczynać od nowa.

Wszędzie piszecie o tym "wzroście popularności", "zwiększeniu liczby graczy", "większej ilości rajdów/bg/aren/czegokolwiek" tylko nie bierzecie pod uwagę, że  jest to wprowadzanie gangreny do organizmu, który (jako-tako) funkcjonuje. Co da sprowadzenie załóżmy hipotetycznie 200 graczy, jeśli Ci gracze zaczęli by panoszyć się jak u siebie, bo mieliby okazję wrócić i znowu wku*wiać ludzi? Liczba graczy może by i wzrosła, załóżmy o te 200, ale więcej niż pewne jest to, że zagraniczni gracze widząc nagły przypływ "rycerzy w ortalionowych zbrojach z tatuażami krwawiącego orła" zaczęli by odpuszczać. I co wtedy? Warto by było administracji przetransferować te 200 osób, załóżmy, że za 250 sc (sumarycznie 50k sc ~ 5,9k pln jednorazowo przy przeliczniku 59 pln-500sc). Porównując, na Angra jest średnio te 4-4,5k online, z czego około 2,5k to osoby levelujące (dane Census Plus) - załóżmy, że ~15% tych osób trzykrotnie kupi boosta na jeden dzień (180sc) - sumarycznie daje to 67,5k sc (prawie 8k pln). To o 35% więcej niż transfery - przy obecnej puli graczy. Zauważyć można jednak, że ilość nowych graczy rośnie - świadczą o tym np. licznik kont na stronie czy statystyki przekazywane przez administrację. Od razu uprzedzam bólodupców - cała ta kasa nie idzie do kieszeni MrCule jak większość sądzi. Serwer, hosting strony, teamspeak, developerzy, testmasterzy - to wszystko kosztuje i podejrzewam, że to na to przekazywana jest lwia część zarobków.

Sunwell ma sporą grupę starych wyjadaczy, to fakt. Polega on jednak bardziej na nowych graczach, skuszonych postami na reddicie czy chcących wrócić na WotLKa po przerwie na, nie ukrywajmy, całkiem nieźle działający serwer z dużą, nieoszukaną populacją.

Z początku też chciałem transferów, szkoda mi było tych postaci, które miałem na Feronisie (3 ponad 6,1k, około 4 ponad 5,5k). Widząc Angra i community zagraniczne i porównując je do codziennych gównoburz na globalu lub forum Feronisa, nie żałuję, że zacząłem grę od nowa. Na szczęście polaczków-cebulaczków jest na Angra stosunkowo mało albo siedzą po prostu w polskojęzycznych gildiach nie uprzykrzając zbytnio życia pozostałym graczom.

Dostaliśmy własne subforum po zamknięciu martwego forum Feronisa - ja traktuję to jako szansę dla community na pokazanie się z lepszej strony - bez tolerowania chamstwa i buractwa które lęgło się na Fero i które poniekąd było powodem jego upadku.

Ave.

• Dislike 3
  • Confused 2

Knaboo    8

"Temat transferu byl juz z 15 razy poruszany i za kazdym razem byl odrzucany, nie wiem po co dalej probujesz." - nie wiedziałem o tym. Próbuję, bo mi i wielu innym graczy na tym zależy.
Jak dla mnie mamy tu kilka konfliktów, a mimo to wierzę, że można znaleźć drogę porozumienia.
Mam swoje lata i nie mam, aż tyle czasu na grę więc nie dam rady lvlować postaci od zera, bo wyjdzie mi to kilka miesięcy, które poświęciłem wbijając postaci na Feronis.
Na Angrathar grają moi znajomi, z którymi jednak bym chciał pograć i tak naprawdę sam bym się zadowolił gołą 80tką.
Co do polskiej społeczności to była toksyczna przez sytuację jaka miała miejsce, ale teraz każdy ochłoną, toksyki poszły psuć krew komuś innemu, bo z tego żyją, a Ci co pokochali ten serwer od czasu do czasu zaglądają z nadzieją, że jednak uda im się wrócić do tego serwera. 
Przede wszystkim już teraz pozbądźmy się tego co było, tego hejtu i walki - co było to było, a teraz jest teraz :)
Mimo, że Polacy są znani jako toksyki to nie można im ująć ogarniania tej gry. Gdzie się nie wejdzie na serwery to zawsze się znajdzie Polską gildię w topce. Przyznajcie sami.
Więc trzeba patrzeć też pod tym kątem na polaków, jako wartościowych podnoszących poziom gry :)
Nawet, jeśli skok nie byłby taki duży to przynajmniej gracze z Feronis, Ci którym zależy, byliby zadowoleni - z jakiegokolwiek transferu, a Admini mieliby czyste sumienie, bo komentarze administracji na temat Feronis nie są bezstronne :/  My (gracze z Feronis) po prostu chcemy grać na Sunwellu i tylko tyle.

Edited by Knaboo
  • Like it! 1

Iamthedoll    21
27 minutes ago, Knaboo said:

Mam swoje lata i nie mam, aż tyle czasu na grę więc nie dam rady lvlować postaci od zera, bo wyjdzie mi to kilka miesięcy, które poświęciłem wbijając postaci na Feronis.
Na Angrathar grają moi znajomi, z którymi jednak bym chciał pograć i tak naprawdę sam bym się zadowolił gołą 80tką.

Zawsze pozostaje opcja pośrednia - Market. Transfery - nie wiadomo czy będą. Market działa i postać na levelu 60-70 można wyrwać za 350-400 sc, dobicie ostatnich 10 czy 15 leveli nie jest już tak uciążliwe jak wbijanie 1-80 :) 70-78 wychodzi jednak drożej, ale nadal można trafić na jakąś ciekawą okazję.

Przede wszystkim już teraz pozbądźmy się tego co było, tego hejtu i walki - co było to było, a teraz jest teraz :)

I tu się z tobą zgadzam.

Mimo, że Polacy są znani jako toksyki to nie można im ująć ogarniania tej gry. Gdzie się nie wejdzie na serwery to zawsze się znajdzie Polską gildię w topce. Przyznajcie sami.
Więc trzeba patrzeć też pod tym kątem na polaków, jako wartościowych podnoszących poziom gry :)

Gra ma już swoje lata, każdy kto spędził w niej więcej niż rok czy dwa na pewno będzie grał lepiej niż "świeżak". Polacy ze względu na mnogość polskich serwerów w przeszłości po prostu nauczyli się dobrze grać ;)

Ave.

Edited by Iamthedoll
literówka
  • Dislike 1

RunAway    5

Ja również przyłączam się do prośby o transfer z Feronisa na Angrathar. Tak jak któryś z moich przedmówców, również nie robię po dwieście altów, tylko gram na jednej postaci i na niej robię wszelkiego rodzaju achivy, zbieram mounty itd., dlatego robienie tego samego po raz kolejny na nowym realmie jest zwyczajnie nudne i bez sensu. Na feronisie byłam od samego początku, od startu serwera do jego końca. Nazbierało się przez ten czas trochę gearu, mountów, repek, achivów. Owszem, mam już postać na Angratharze ale nie ma ona nawet w 1/3 tego, co ta na Feronisie. Dodatkowo ze względu na to, że gram w różnych godzinach (niestety rzadko późno wieczorami) to częściej raiduje z pugiem, co obecnie na Angratharze mam utrudnione ze względu na brak achivów, które na Feronisie posiadam i tam bez problemu bym się dostała na raid, tutaj nawet nie chcą "popatrzeć". Wielu z moich znajomych również chętnie by wróciło, ale nie chce im się od nowa zaczynać.

Obecnie kontenty są już zrównane i myślę, że można by było pomyśleć o transferach. Oczywiście mówię o transferach z całym eq, achivami itd., bo przecież nie jest to gear "z kosmosu", tylko każdy tam grał, uczciwie to zdobywał i poświęcał na to swój czas (tym bardziej, że gdy Angrathar startował to była o tym mowa, w razie gdyby dwa osobne realmy nie wypaliły). Dlatego proszę administrację, by jeszcze raz wzięła pod uwagę możliwość transferów. 

Edited by RunAway
  • Like it! 3

Dedal    9

Witam,

Również przyłączam się do prośby. Mam nadzieję że Administracja da się przekonać. Jakkolwiek gracze powinni pamiętać że nasza prośba to uniżona suplika i nie powinni żądać zbyt wiele (tj. dajcie mi acheivy za to i za to, a ja miałem tam to i to). Czy powinno być to za darmo? Myślę że w cenie change faction byłoby ok. Większość jest dorosła ma jakiś dochód a jeśli nie to do roboty :D. Co do obaw o toksyczną część to powiedzmy sobie szczerze ona już jest na serwerze. Kończąc mam nadzieję że Administracja pozytywnie rozpatrzy naszą prośbę. Koniec końców jak wspominali moi przedmówcy chcemy grać u Was i tworzyć społeczność Sunwell'a. potrzebujemy jedynie gestu dobrej woli na zachętę.

Z poważaniem

Dedal

• Like it! 2

skar    0

feronis chyba zmartwychwstaje

w wekend jakos sie zalogowalem dla jaj to w ally bylo 14 osob online a w hordzie 10 :)

Dedal    9
1 hour ago, skar said:

feronis chyba zmartwychwstaje

w wekend jakos sie zalogowalem dla jaj to w ally bylo 14 osob online a w hordzie 10 :)

heh :P Wracając do tematu chciałbym przedstawić Administracji pewien pomysł. Sytuacja na serwerze jest taka że na chwilę obecną więcej graczy gra w hordzie ale to alliance prowadzi w pvp (czytaj horda nie gra bg i przegrywa znacząco wg jak i bg). Proponowałbym następujące rozwiązanie. Transfer 1 postaci z feronisa i do wyboru:

-zestaw eq pvp np furious czy deadly i wtedy jeśli gracz wybierze tę opcję a transferowana jest postać z alliance to gracz dostaje zmianę rasy na jedną z hordy

-zestaw eq pve jakiś tam tier i sytuacja odwrotna.

Transfery na tych zasadach myślę że nie zaszkodzą a nawet pomogą realmowi.

Cevillus    8

Transfer do frakcji z niższym online wydaje się ciekawą opcją. Z tym, że ja nie byłbym za tworzeniem generycznych postaci. Można je przerzucić takie jakie są na Feronisie i ewentualnie dać limit golda przy transferze na jakieś 5k, żeby nie popsuć ekonomii na Angratharze.

MrCule nie jest już w administracji serwera i raczej nie wypowie się w tym temacie. @Raphael Czy mógłbyś, kiedy znajdziesz czas odnieść się do propozycji jakie padły w tym temacie ? Z góry dziękuję.

• Like it! 1

oktan    2

Podłączam się. Chciałem wrócić pograć, ale jak zacząłem expić to mi zbrzydło. Z naszej starej paczki ze 20 osób może wróci. Jak zrobią transfery to fajnie, ale nie naciskamy, bo jak nie tu to gdzieś indziej się odnajdziemy ;)

• Like it! 1

Dedal    9
1 hour ago, Bogumil said:

Ta zrobią transfery...

Jak kasiora zacznie im się kończyć to zrobią, teraz mają to w pi*.

Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj. Idź do piaskownicy wylewać żale. Dorośli chcą coś ustalić, może i Ty na tym skorzystasz więc jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to zamiast odważnie się odezwać rozważnie zamilknij.

• Like it! 1
  • Dislike 1

Risingsun    2
On 1/15/2019 at 8:20 PM, Iamthedoll said:

Wszędzie piszecie o tym "wzroście popularności", "zwiększeniu liczby graczy", "większej ilości rajdów/bg/aren/czegokolwiek" tylko nie bierzecie pod uwagę, że  jest to wprowadzanie gangreny do organizmu, który (jako-tako) funkcjonuje.

Jak ta gangrena już jest wprowadzona bo większość społeczności to Polacy.... Smiechłem xD

Matiuz    3

Witam również wszystkich. Chciałbym samemu napisać kilka słów.

Feronis był Waszym pierwszym realmem - pewnie pamiętacie jak na starcie chciało sie logować ponad 5000 graczy co było wielkim pozytywnym zaskoczeniem. Online cały czas utrzymywał się na świetnym poziomie, a pracę Administracji uważam za na prawdę dobrą pod względem jakości serwera oraz kontaktu z graczami (np. w prostym języku tłumaczenie zmian w chanelogu). Zdecydowaliście się otworzyć na cały świat - super. Nie ma co narzekać, więcej osób do grania, więcej ludzi skorzysta ze stabilnie działającego serwera a i dla Was oznacza to większy rozgłos i inne profity. Z tego co pamiętam, juz przed otwarciem Angratharu mówiliście, że realmy - jeśli zajdzie taka potrzeba - zostaną połączone. Miał być cross-realm, potem była mowa o całkowitym połączeniu, a na Angratharze nicki z Feronisa miałby być niedostępne. Zrezygnowaliście z tego, pewnie ze względu na duży sukces nowego realmu. Rozumiem w 100%, że przenoszenie od razu postaci z Feronisa byłoby głupotą, bo nowi gracze byliby na straconej pozycji. Ale teraz? Content się zrównał. Co więc stoi na przeszkodzie, aby wyciągnąć rekę do tych, którzy byli z Wami i tworzyli ten serwer od startu? Na oficjalnych serwerach, jeśli jakiś realm się wyludnił zostaje on połączony z jakimś innym, dlaczego więc nie można zrobić tego też tutaj? Wiem, że to nie jest ,,kopiuj'' ,,wklej'' ale wiem też ze nie jest to niewykonalne. 

Wiele osób, nawet moich przedmówców mówi tu właśnie, że razem ze znajomymi, większymi, bądz mniejszymi grupami chetnie by wróiły do gry, jeśli ich postacie zostałyby przeniesione. Nie ma się co dziwić. WOTLK nie jest już nowym dodatkiem. Wielu z nas zaczynało grać już wiele razy na rozmaitych serwerach. Robienie tego samego od początku po prostu nie bawi. Spora część graczy Feronisa na pewno zaczęła grać na Angratharze, ale to było do przewidzenia. Ten kto ma więcej czasu i może sobie pozwolić na grę od poczatku wolał po prostu uciekać z wyludniającego się serwera i grać razem z wieloma osobami na nowym realmie. To był - zaznaczam - PEWNY skutek otwarcia nowego realmu. I byłoby to dobre posunięcie, ale tylko wtedy, kiedy zdecydowalibyście się przenieść postacie z Feronisa wraz ze zrównaniem się contentu. Niestety nie każdy ma czas i chęć aby ponownie robić to samo i zaczynać od początku. Pomyślcie, wszyscy mamy swoje życie a WoW to zabawa, przynajmniej dla nas - graczy. Zastanówcie się - ludzie stracili wiele czasu grając na Feronisie i udoskonalając swoje postacie, dlaczego ma to po prostu przepaść? 

Dodam jeszcze coś od siebie. Z nowym Sunwellem byłem od początku. Byłem także testerem zanim w ogóle serwer został otworzony. Starałem sie pomóć jak mogłem, żebyśmy mogli fajnie razem się bawić, na jak najwyższym poziomie. I wszystko było super do tego momentu. Od czasu wyludnienia Feronisu nie grałem juz wcale. Chętnie zagrałbym sobie jeszcze od czasu do czasu ale tam już nie ma z kim. A zaczynać od nowa? - nie to juz nie dla mnie. Nie mam teraz na to już tyle czasu ani chęci - i podejrzewam że wiele osób jest w podobnej sytuacji. Przemyślcie sprawę, czy na prawdę nie wypadałoby rozważyć naszych propozycji.....i nie chodzi tu o danie nam postaci - czystych 80 tej samej klasy, tylko przeniesieniu wszystkiego co na niej było, bo każdy z nas stracił na zdobycie tego swój czas a wszystko to było na waszym innym realmie, a nie innym serwerze, na którym istniałyby jakieś ułatwienia. Myślę że zupełne ,,olanie'' nas jest bardzo nieładnym i niestety ale chamskim zachowaniem - piszę szczerze swoje zdanie, jeśli kogos uraziłem - przepraszam.

Pozdrawiam.

• Like it! 3

Mearava    11

Jezu Chryste. Przestańcie już z tym Feronisem, co chwila jakiś dzban zakłada temat o transfer z Fero. Łe łe łe Feronis . Chcecie grać, to grajcie tutaj, załóżcie nowe postaci, bawcie się, bo międzynarodowe community jest naprawdę fajne i ma ogromne plusy - bg/areny/rajdy 24 godziny na dobę. Chociaż kto chciał mieć na Angratharze swoją postać to i tak już ją tutaj ma, wy po prostu chcecie swoje  epaxy z martwego realmu tutaj. Dajcie spokój, ileż można. Rzygać mi się chce jak słyszę wasze argumenty, że skończy im się kasa to sobie przypomną o graczach - no Amerykę chłopaczki odkryły, że nawet jeśli ktoś robi coś dla frajdy, to nie będzie do interesu dokładał, a jeśli może coś z tego mieć - bajka! Po prostu grajcie, i skończcie ze swoimi nieudolnymi szantażami że he he, ja i moich dwudziestu chłopców możemy tu grać, tylko dajcie nam ubrane postacie - w rzyci mam takich ludzi. Idę o zakład że jesteście jednymi z tych, którzy dalej chcą, żeby powtórzyć karny Błaszczykowskiego z meczu z Portugalią. /spit.

Edited by Mearava
  • Dislike 9

Keynn    13
19 hours ago, Dedal said:

Dorośli chcą coś ustalić

Nie wiem czy zauwazyles, ale jak na razie to ustalacie cos miedzy soba, administracja nie zwraca na to uwagi.

No i nie nazwalbym tego zrownaniem kontentu gdzie tutaj dopiero wchodza HCki na icka a tam juz zostal zbity lk 25hc.

Dedal    9
42 minutes ago, Mearava said:

Jezu Chryste. Przestańcie już z tym Feronisem, co chwila jakiś dzban zakłada temat o transfer z Fero. Łe łe łe Feronis . Chcecie grać, to grajcie tutaj, załóżcie nowe postaci, bawcie się, bo międzynarodowe community jest naprawdę fajne i ma ogromne plusy - bg/areny/rajdy 24 godziny na dobę. Chociaż kto chciał mieć na Angratharze swoją postać to i tak już ją tutaj ma, wy po prostu chcecie swoje  epaxy z martwego realmu tutaj. Dajcie spokój, ileż można. Rzygać mi się chce jak słyszę wasze argumenty, że skończy im się kasa to sobie przypomną o graczach - no Amerykę chłopaczki odkryły, że nawet jeśli ktoś robi coś dla frajdy, to nie będzie do interesu dokładał, a jeśli może coś z tego mieć - bajka! Po prostu grajcie, i skończcie ze swoimi nieudolnymi szantażami że he he, ja i moich dwudziestu chłopców możemy tu grać, tylko dajcie nam ubrane postacie - w rzyci mam takich ludzi. /spit.

No brawo. Chylę czoła przed ogładą i polotem wypowiedzi. A mówicie że chamstwo przeleje się wraz z transferami. Widzisz sprawa tak naprawdę nie dotyczy Ciebie ale jednak wrzucasz tu swoje marne trzy grosze i rzucasz innym kłody pod nogi. Widzisz, w języku ludzi kulturalnych nie ma słów mogących dostatecznie obelżywie nazwać Twoją zachowanie, w moich oczach jesteś zwykłym gadem, omyłkowo tylko nazwanym człowiekiem.

41 minutes ago, Keynn said:

Nie wiem czy zauwazyles, ale jak na razie to ustalacie cos miedzy soba, administracja nie zwraca na to uwagi.

Masz rację ale tylko częściowo. W zakładce STAFF na forum masz listę ekipy i gdy kilkniesz na ikony Administracji to dowiesz się kiedy ostatnio gościli na forum. Ustalanie polega na tym że jedna strona coś proponuje, o coś prosi a druga ustosunkowuje się do prośby.

Mearava    11

Dedal, cała kultura wypowiedzi na świecie nie zmieni tego, o co wam chodzi: o przeniesienie ubranych postaci z martwego realmu - żyjcie dalej, odpuśćcie Feronis. Zupełnie błędnie zakładasz, że sprawa mnie nie dotyczy - mam na Feronisie dwie dobrze ubrane postaci - po prostu mam więcej rigczu.

• Dislike 2
  • LOL 1