Jump to content
Sign in to follow this  
Tomcat

[H-PvE] Time Walkers

Recommended Posts

Tomcat    5

v8O1IrL.png

 

ENG:

Time Walkers is a fresh project created by few friends from old HellGround, WarGate, and finally Ares. Ye... We are truly TBC lovers ❤️ :D.

We wanna Time Walkers to be focused on PvE, but good PvP Premade will be always welcome. We don't wanna use typical DKP loot system, we prefer more democratic ways to handle it :). Our main goal is create the comunity with out isolated officer castes. Here, every one will have have oportunity to say what he thinks and his voice will be heard. About future of Time Walkers... well, we decide about it together.

Who is our target:

Mostly Polish ppl but if you are English speaking player we will welcome you as well. And Ye... You dont have to be pro, we all do mistakes. But we require you to have an open mind, good attitude and open to suggestion.

After server lunch i will edit this post and paste here some nickname you can whisper to. For now just PM me or do some post in this topick.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

PL:

Time Walkers to nowy projekt stworzony przez grupkę przyjaciół z starego dobrego HellGrounda, później WarGate i finalnie z Aresa... Tak TBC lovers ❤️ :D.

Guild docelowo ma być nastawiona na progres PvE, ale dobrym Premade BG też nie pogardzimy. Z założenia chcemy oderwać się od sztywnego DKP i przejść na bardziej... hmmm... demokratyczny sposób rozdawnictwa lootu. Chcemy stworzyć Gildię z nastawieniem na graczy, bez sztywnych odizolowanych zamkniętych kast oficerskich. Tutaj każdego zdanie będzie się liczyć, a o przyszłości Gildii zadecydujemy wspólnie.

Kto jest naszym targetem:

Polsko języczny gracz, który nie boi się odezwać na Discordzie, najchętniej pełnoletni i koniecznie zrównoważony psychicznie :) - przynajmniej w stopniu minimalnym. Jeżeli nie jesteś pro ogarem, to nic, każdy kiedyś zaczynał... uszy do góry! Mimo wielu lat gry na TBC sami też się ciągle uczymy. Co jest kluczem? Wymagamy zarówno od siebie, za czym idzie będziemy z pewnością wymagać również od Ciebie odpowiedniego nastawienia, otwartości na sugestię, chęci testowania swojej klasy i ciągłego podnoszenia przysłowiowej "poprzeczki".

Są wśród nas ludzie pracujący, studenci... dyrektorzy banków, osoby z rodzinami, nawet jest jeden hodowca grzybów i innych dziwnych paskudztw :D - więc raczej z założenia nie maniaczymy 24/7 w grze. Bawimy się wspólnie i wspólnie jak już dobijemy do 70tki ustalimy godziny raidowe.

Po otwarciu servera i założeniu postaci - zedytuje ten wpis i potam informacje do kogo można whisperować w Grze. Jeżeli jesteś zainteresowany/a już teraz to możesz mi wysłać PM na tym forum, lub napisać komentarz pod spodem. Aha... tylko jeżeli chcecie skorzystać z opcji komentarza w tym topicku to piszcie po Angielsku :) - polityka servera tego wymaga.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Best Regards,

Pozdrawiamy, ekipa Time Walkers.

Discord: ... (comming soon, after server lunch)

 

Edited by Tomcat
  • Like it! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×