Jump to content
The Trailer Premiere of Nightbane! Read more... ×
Sign in to follow this  
HunterHead

Appels hunterhead / Muted / Asureuz GM

Recommended Posts

HunterHead    0

Cześć . Pisze o zablokowaniu możliwości pogawędek, gram w Blood Elf - Hunterhead Hunterhead, jestem początkującym graczem i pisałem w języku polskim na czacie na całym świecie, na czacie, prosząc o przyjście do polskiej gildii, więc wiem, że nie mogę pisz w innym języku niż angielski po tym, jak ktoś mi natychmiast powiedział, a więcej nie zrobiłem tego dodatkowo, to był mój pierwszy raz, wydałem trochę pieniędzy, bo zdecydowałem się na ten serwer, napisałem z prośbą o odblokowanie mojego czatu , nawet do mojej nowej gildii, do której zostałem przyjęty ... nawet ja nie mogłem się z nimi przywitać, a tu zakaz na sześć dni ... mogą mnie wyrzucić za brak odpowiedzi. Proszę o zastanowienie się nad moją prośbą i odesłanie do mnie tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję i pozdrawiam . Luke

Edited by HunterHead

Asureuz    115

Hello, 

Main language in public chat channels is English language. Polish players often forget about it. Ignorance of the regulations does not exempt from compliance.
Additionaly, You wrote Your appeal in wrong language, so I see that You don't take it seriously also. 

Appeal rejected.

Sign in to follow this