Jump to content
Sign in to follow this  
Gwardar

BG

Recommended Posts

Gwardar    0

Здравейте, има ли българи тук, нека се запознаем и да видим дали ще можем да сформираме някой guild. 

bongo_bg    44

Здравей,

не сме много, определено цял гилд не е добра идея. Основно играя в полския им риълм, но все пак ще започна и в този.

bongo_bg    44

Horde. Във Feronis знам още 2-ма българи. В Дискорда на сървъра си имаме канал, ама там 2-ма, 3-ма си пишем основно. Още от Норткрафт, като ни прехвърляха, мисля всички българи сме си били все хорди.

Jaellyra    0

Здравейте аз лично не съм играл в другият полски реалм но с приятели видяхме че сървара ще пускат нов прогресив реалм и решихме че ще може да съчетаваме райдовете в Близард с дигането и развитието в този сървар ако има желаещи който искат да играят с нас може да ни потърсите в дискорд : https://discord.gg/25uZ6MN
Или в фацебоок групата :
https://www.facebook.com/groups/589810721159167/

Ще играем хорди. Повече инфо ще мога да дам на малко по късен етап.

tolbuhin    2

Здравейте пичове. Днес разбрах за този сървър и мисля довечера да почна едно геройче тука. Гледам, че повечето от вас мислят да играят хорда, затова и аз ще започна хорда.  Надявам се да се видим в играта!

Vaikaris    1

Има една гилдия от хорда БГ-та уж, обаче до този момент всички вътре са някакви изключително тежки селяци с IQ под стайна температура. Иначе много хорди са разпръснати по различните гилдии - аз влезнах в една гилдия и случайно намерих 3-ма. За жалост форума не е особено активен, та надали ще се намерим тук.