Jump to content

Mearava

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mearava last won the day on February 8

Mearava had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Mearava

 • Rank
  Murloc

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. We're looking for a skilled hunter. Raids on wednesday (19-23 ST) and sunday (18-22 ST). /w Mearava in-game
 2. Bump. Our actual progress - ICC 25 12/12 normal. We're looking for Holy Paladin and Resto Druid to do some heroics. If You are one, got time on Wednesday and Sunday evenings (we raid 25 man from 19 ST) and if you're looking for a place to progress ICC in calm, yet focused raiding space - whisper Mearava or Redzi in-game.
 3. Dedal, cała kultura wypowiedzi na świecie nie zmieni tego, o co wam chodzi: o przeniesienie ubranych postaci z martwego realmu - żyjcie dalej, odpuśćcie Feronis. Zupełnie błędnie zakładasz, że sprawa mnie nie dotyczy - mam na Feronisie dwie dobrze ubrane postaci - po prostu mam więcej rigczu.
 4. Jezu Chryste. Przestańcie już z tym Feronisem, co chwila jakiś dzban zakłada temat o transfer z Fero. Łe łe łe Feronis . Chcecie grać, to grajcie tutaj, załóżcie nowe postaci, bawcie się, bo międzynarodowe community jest naprawdę fajne i ma ogromne plusy - bg/areny/rajdy 24 godziny na dobę. Chociaż kto chciał mieć na Angratharze swoją postać to i tak już ją tutaj ma, wy po prostu chcecie swoje epaxy z martwego realmu tutaj. Dajcie spokój, ileż można. Rzygać mi się chce jak słyszę wasze argumenty, że skończy im się kasa to sobie przypomną o graczach - no Amerykę chłopaczki odkryły, że nawet jeśli ktoś robi coś dla frajdy, to nie będzie do interesu dokładał, a jeśli może coś z tego mieć - bajka! Po prostu grajcie, i skończcie ze swoimi nieudolnymi szantażami że he he, ja i moich dwudziestu chłopców możemy tu grać, tylko dajcie nam ubrane postacie - w rzyci mam takich ludzi. Idę o zakład że jesteście jednymi z tych, którzy dalej chcą, żeby powtórzyć karny Błaszczykowskiego z meczu z Portugalią. /spit.
×