Jump to content

Iamthedoll

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Iamthedoll last won the day on May 9 2018

Iamthedoll had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

About Iamthedoll

 • Rank
  Gnoll

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iamthedoll

  Pomocna dłoń dla Feronis? Czy to Wam się opłaca?

  Zawsze pozostaje opcja pośrednia - Market. Transfery - nie wiadomo czy będą. Market działa i postać na levelu 60-70 można wyrwać za 350-400 sc, dobicie ostatnich 10 czy 15 leveli nie jest już tak uciążliwe jak wbijanie 1-80 . 70-78 wychodzi jednak drożej, ale nadal można trafić na jakąś ciekawą okazję. I tu się z tobą zgadzam. Gra ma już swoje lata, każdy kto spędził w niej więcej niż rok czy dwa na pewno będzie grał lepiej niż "świeżak". Polacy ze względu na mnogość polskich serwerów w przeszłości po prostu nauczyli się dobrze grać Ave.
 2. Iamthedoll

  Poszukiwany Addon

  Juked?
 3. Iamthedoll

  Pomocna dłoń dla Feronis? Czy to Wam się opłaca?

  Wy jeszcze nie zrozumieliście czemu administracja nie chce wprowadzić transferów? Polskie community jest niestety bardzo charakterystyczne. Toksyczne. Po co na realm, na którym już teraz zaczyna widać sporo przejawów cebulaczkowości i czystego sku*wysyństwa wprowadzać jeszcze więcej tego typu ludzi (podludzi?)? Administracja pośrednio przesiała społeczność sunwella takim zabiegiem. Komu zależało na grze - niestety musiał zrobić nową postać i zacząć od początku. Tym którym nie zależało, a na wowa wchodził tylko pieprzyć głupoty na worldzie, po prostu nie chciało się zaczynać od nowa. Wszędzie piszecie o tym "wzroście popularności", "zwiększeniu liczby graczy", "większej ilości rajdów/bg/aren/czegokolwiek" tylko nie bierzecie pod uwagę, że jest to wprowadzanie gangreny do organizmu, który (jako-tako) funkcjonuje. Co da sprowadzenie załóżmy hipotetycznie 200 graczy, jeśli Ci gracze zaczęli by panoszyć się jak u siebie, bo mieliby okazję wrócić i znowu wku*wiać ludzi? Liczba graczy może by i wzrosła, załóżmy o te 200, ale więcej niż pewne jest to, że zagraniczni gracze widząc nagły przypływ "rycerzy w ortalionowych zbrojach z tatuażami krwawiącego orła" zaczęli by odpuszczać. I co wtedy? Warto by było administracji przetransferować te 200 osób, załóżmy, że za 250 sc (sumarycznie 50k sc ~ 5,9k pln jednorazowo przy przeliczniku 59 pln-500sc). Porównując, na Angra jest średnio te 4-4,5k online, z czego około 2,5k to osoby levelujące (dane Census Plus) - załóżmy, że ~15% tych osób trzykrotnie kupi boosta na jeden dzień (180sc) - sumarycznie daje to 67,5k sc (prawie 8k pln). To o 35% więcej niż transfery - przy obecnej puli graczy. Zauważyć można jednak, że ilość nowych graczy rośnie - świadczą o tym np. licznik kont na stronie czy statystyki przekazywane przez administrację. Od razu uprzedzam bólodupców - cała ta kasa nie idzie do kieszeni MrCule jak większość sądzi. Serwer, hosting strony, teamspeak, developerzy, testmasterzy - to wszystko kosztuje i podejrzewam, że to na to przekazywana jest lwia część zarobków. Sunwell ma sporą grupę starych wyjadaczy, to fakt. Polega on jednak bardziej na nowych graczach, skuszonych postami na reddicie czy chcących wrócić na WotLKa po przerwie na, nie ukrywajmy, całkiem nieźle działający serwer z dużą, nieoszukaną populacją. Z początku też chciałem transferów, szkoda mi było tych postaci, które miałem na Feronisie (3 ponad 6,1k, około 4 ponad 5,5k). Widząc Angra i community zagraniczne i porównując je do codziennych gównoburz na globalu lub forum Feronisa, nie żałuję, że zacząłem grę od nowa. Na szczęście polaczków-cebulaczków jest na Angra stosunkowo mało albo siedzą po prostu w polskojęzycznych gildiach nie uprzykrzając zbytnio życia pozostałym graczom. Dostaliśmy własne subforum po zamknięciu martwego forum Feronisa - ja traktuję to jako szansę dla community na pokazanie się z lepszej strony - bez tolerowania chamstwa i buractwa które lęgło się na Fero i które poniekąd było powodem jego upadku. Ave.
 4. Just /ignore the people who you find toxic. They will not be able to que with you through dungeon finder if you have them on ignore.
 5. Iamthedoll

  Most desired class - pve wise.

  Good luck doing 18k+ dps as warrior or ret without SM or Fire Mage without DFO & Phyla HC or combat without Havoc's. These are the charts with bis items, I doubt anyone on this server would get their full BiS list in the nearest 5-6 months.
 6. Iamthedoll

  Most desired class - pve wise.

  Most desired DPS class is Warlock.
 7. Iamthedoll

  shit 58 and lvl capped dunno what to do

  If you try to troll at least troll in proper english.
 8. Iamthedoll

  shit 58 and lvl capped dunno what to do

  lol, troll posts are so weak these days
 9. There are no plants to enable it. You have to level new characters.
 10. Iamthedoll

  F*cked up Humor. :D

  WHOA! Women buying toilet paper... I wonder what they will use it for? How old are you? 6yr old Chinese kid?
 11. Iamthedoll

  Few questions about nightbane

  Devs said many times that ONLY items in shop will be exp boosts and cosmetic items like pets/mounts.
 12. Iamthedoll

  RL ninja, a.k.a ninjas are gay

  There is not enough evidence I guess. Your UI doesn't show that Nzm is a RL, only that he got last item.
 13. Iamthedoll

  Crossfaction BGs

  I am not sure whether you are retarded or just trolling? Also your nick being an acronym could be found offensive @[email protected]@Adrestia
 14. Iamthedoll

  Fragment of Valanyr Drop Chance

  Read valanyr quest description. http://wowwiki.wikia.com/wiki/Quest:Val'anyr,_Hammer_of_Ancient_Kings
 15. Iamthedoll

  Fragment of Valanyr Drop Chance

  For normal modes: Least optimistic scenario is 3% per boss (15% Freya) so as math says, the average number of Fragments per run should be 1,48 Fragments (full norm clear). The average scenario - which we have here (8,5% per boss and 19,5% Freya - these are numbers given by testmasters) gives us average of 2,13 Fragments per run (full norm clear). Hard modes are tricky, because it was said on Feronis, that hm bosses have 40% drop chance which is contradictory to to values you linked. And having killed those hm's many times on both Feronis and Angra, drop chances seem similar - regardless of difficulty. In conclusion you need about 15 full runs, each for a pug takes about 4-5h. 15*4,5 =~ 68 h of raiding plus you have to defeat yogg on hardmode. Good luck
×